Najlepsze filmiki z gier [#82]. Aktualizacja GTA Online, The Last of Troll oraz skasowany DOOM

Najlepsze filmiki z gier [#82]. Aktualizacja GTA Online, The Last of Troll oraz skasowany DOOM
Polecamy! Wideo tygodnia

Zebraliśmy dla Was pięć materiałów wideo, które koniecznie powinniście zobaczyć. Zestawienie zaczynamy od GTA Online do którego trafiła spora aktualizacja o nazwie Import/Eksport. Po jej instalacji prezesi i ich organizacje będą mogły kraść i sprzedawać luksusowe auta w misjach dostawy pojazdów, a biura dostaną rozszerzenie w postaci garażu mieszczącego do 60 pojazdów. Ponadto otrzymamy dostęp do naprawdę ciekawych pojazdów specjalnych.

Gracze skorzystają z limuzyny z wieżyczką lub Buzzarda. Żeby osiągnąć cel, będziemy przekupywać policjantów, by chociaż na jakiś czas nie mieszali się w nasze brudne sprawy. Skradzione auta odsprzedamy kupcom, z którymi nawiążemy kontakt dzięki sieci Ad-Hawk Autos w swoim magazynie pojazdów. Polując na nowe samochody musimy uważać nie tylko na panów w mundurach, lecz również na konkurencyjne grupy czy gangi motocyklowe.

Do 19 grudnia skorzystamy ponadto z promocji na kuloodporne opony, opancerzenie aut, pancerze i amunicję. Śmigłowce SuperVolito będą w tym czasie teraz tańsze o 25%, a w trybie Wojna o teren zdobędziemy podwójne premie GTA$ i RP.

Na drugiej stronie sprawdź niestandardową grę w Battlefield 1.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie