Na wodach północy w ofercie HBO GO

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Na wodach północy – miniserial z Jackiem O’Connellem i Colinem Farrellem już na HBO GO

Widzowie HBO GO mogą już obejrzeć brytyjski miniserial Na wodach północy. W rolach głównych zobaczymy tu Jacka O’Connella i Colina Farrella.

Produkcję oparto na powieści Iana McGuire’a pod tym samym tytułem. Scenarzystą i reżyserem serialu został Andrew Haigh, którego 45 lat było nominowane do wielu prestiżowych nagród filmowych, w tym BAFTA.

Akcja serialu dzieje się w XIX wieku na statku wielorybniczym płynącym przez wody Arktyki. Do załogi statku dołącza Patrick Sumner (Jack O’Connell), który liczy na to, że podróż pomoże mu uciec przed przeszłością. Na pokładzie czekają jednak inne problemy, a wśród nich – słynący z brutalności wielorybnik Henry Drax (Colin Farrell),

Oprócz wymienionych aktorów na ekranie zobaczymy m.in. Stephena Grahama, Sama Spruella, Rolanda Møllera, a także Toma Courtenaya.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%