Na jakim sprzęcie zagrasz w Wolfenstein: The New Order? Znamy wymagania

Na jakim sprzęcie zagrasz w Wolfenstein: The New Order? Znamy wymagania
Hot! Newsy PC PS3 PS4 X360 XOne
wolfenstein-new-order Studio Bethesda ujawniło, jakim "blaszakiem" trzeba dysponować, by w ogóle myśleć o uruchomieniu gry. W przypadku konsol podano, ile musimy przygotować miejsca na dysku twardym.
Okazuje się, że Wolfenstein: The New Order będzie potrzebował mocnego procesora Intel Core i7 lub odpowiednika AMD. Pozwoli to na odpalenie gry jedynie w minimalnych detalach. Dodatkowo wersja gry na PC pożre 50 GB wolnego miejsca z naszego twardziela. Jaki sprzęt będzie potrzebny, by cieszyć się płynnością w ustawieniach ultra? Takich informacji Bethesda jeszcze nie zdradza.

Minimalne wymagania sprzętowe gry Wolfenstein: The New Order

  • System: 64-bit Windows 7/Windows 8
  • Procesor: Intel Core i7 lub odpowiednik AMD
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: GeForce 460, ATI Radeon HD 6850
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 50 GB
Producent sypnął również informacjami dotyczącymi wersji gry na konsole. Wolfenstein: The New Order pojawi się na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksie 360 oraz Xboksie One. Niezależnie od edycji, dostaniemy płynność na poziomie 60 klatek na sekundę. Konsole nowej generacji zapewnią nam dodatkowo rozdzielczość 1080p. Instalacja Wolfenstein: The New Order na PS4 oraz Xboksie One ma wymagać minimum 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym. Na pełną musimy znaleźć 47 GB. Edycja na Xboksa 360 również potrzebuje 8 GB. Dostaniemy 4 płytki, z czego instalowana będzie pierwsza. Posiadając PS 3 też należy zadbać o 8 GB wolnego miejsca na twardzielu, choć pobierając grę z PS Network trzeba przygotować już 17 GB.

Premiera Wolfenstein: The New Order na wszystkich platformach już 20 maja. W grze pojawią się również polskie wątki

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie