MultiVersus podbija Steama. Rekordowa liczba graczy robi wrażenie

MultiVersus podbija Steama. Rekordowa liczba graczy robi wrażenie
Newsy PC

MultiVersus jest już dostępne w ramach otwartej wersji beta. Pierwsze godziny darmowej rozgrywki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – produkcja Warner Bros. podbiła platformę Steam.

Jak wskazują statystyki SteamCharts, 27 lipca w MultiVersus na PC grały jednocześnie ponad 144 000 osób. To ponad cztery razy więcej graczy niż w przypadku PeCetowej premiery Mortal Kombat 11 i ponad siedem razy więcej niż wynosi steamowy rekord Tekken 7. Gra cieszyła się świetnym wynikiem już w trakcie zamkniętej bety, a teraz znacznie polepszyła swoje statystyki.

W chwili publikacji tego artykułu w kolorową bijatykę Warner Bros. gra jednocześnie nieco ponad 50 000 osób. Produkcja plasuje się tym samym na ósmym miejscu w rankingu SteamCharts i wyprzedza swoją popularnością takie hity jak ARK: Survival Evolved, Rust, Warfarame, Destiny 2 i Dead by Daylight. Oczywiście ważniejsze od tymczasowego rekordu będzie utrzymanie zainteresowania graczy.

Niedawno zapowiedziano, że MultiVersus wkrótce otrzyma kolejne doskonale znane postacie. Do gry trafią Rick, Morty i LeBron James, a w planach podobno jest też wprowadzenie kolejnych bohaterów z Mortal Kombat, Gry o tron, DC i innych znanych światów.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie