Oto 2 nowe postacie zmierzające do MultiVersus. 2 kolejne w drodze

MultiVersus - oto 2 nowe postacie. 2 kolejne już w drodze
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Warner Bros. ujawniło dwie kolejne postacie zmierzające do MultiVersus. W plikach nowej aktualizacji znaleziono też wzmianki na temat dwóch innych postaci.

W debiutującym już w tym miesiącu 1 sezonie rozgrywek pojawią się Black Adam oraz Stripe z Gremlinów. Nie znamy kolejnej daty wprowadzenia postaci do gry, ale najpewniej zostanie ona ujawniona już w ciągu najbliższych tygodni.

Poza świeżymi postaciami do gry zmierza również szereg innych nowości. 1 sezon wprowadzi między innymi dwa kolejne tryby rozgrywki oraz przepustkę bojową gwarantującą dostęp do całej masy przedmiotów kosmetycznych.

2 kolejne nowe postacie w MultiVersus

Na tym nie koniec nowości. Użytkownik podpisujący się pseudonimem AisulMV dotarł do plików gry z kwestiami dialogowymi kolejnych postaci zmierzających do produkcji Warner Bros. – mowa o Wicked Witch of the West z Czarnoksiężnika z Krainy Oz oraz Beetlejuice z Soku z żuka. Na oficjalną zapowiedź obu postaci nie powinniśmy poczekać zbyt długo.

Wcześniejsze przecieki wskazują, że twórcy MultiVersus szykują całą masę innych grywalnych sław z marek Warner Bros., w tym Mortal Kombat, DC i Looney Tunes. Do gry mogą trafić takie postacie jak Samuraj Jack, Fred Flintstone, Joker, Gizmo, Scooby-Doo czy Daenerys Targaryen.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie