1 sezon MultiVersus tuż za rogiem. Wiemy, kiedy premiera

MultiVersus dostanie Ricka, Morty'ego i LeBrona Jamesa
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Twórcy MultiVersus potwierdzili, kiedy zadebiutuje 1 sezon zawartości. Na szczęście niedawno ogłoszone opóźnienia nie są tak duże, jak można się było spodziewać.

1 sezon zadebiutuje już 15 sierpnia. Pamiętajcie jednak, że świeża zawartość nie będzie dostępna od razu. Aktualizacje z nowościami będą udostępniane stopniowo, aby zagwarantować graczom różnorodną rozgrywkę.

Wszystko, co mamy dla Was w sezonie 1, nie zostanie udostępnione w ciągu jednego dnia. Nowe tryby i zawartość będą rozłożone w czasie przez cały sezon. Będziemy nadal dzielić się datami wszystkich rzeczy, które mają nadejść!

informują twórcy gry

Wraz z 1 sezonem ukaże się kolejna przepustka bojowa, dzięki której odblokujecie nowe przedmioty kosmetyczne, w tym skórki postaci, banery i ikony. Deweloperzy szykują też dwa nowe tryby oraz dwie postacie: Ricka i Morty’ego. Więcej informacji na temat zmierzającej do gry zawartości znajdziecie w tym miejscu.

Niedawne przecieki sugerują, ze MultiVersus otrzyma w ciągu nadchodzących miesięcy szereg nowych zawodników. W obiegających sieć doniesieniach możemy wyczytać, że do produkcji Warner Bros. trafią takie ikoniczne postacie jak Joker, Raven, Scooby-Doo, Daenerys Targaryen czy Godzilla.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie