kadr z serialu Squid Game

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Pół miliona dolarów za „prawdziwe” Squid Game. Youtuber MrBeast odtworzył serial

Youtuber MrBeast dotrzymał złożonego niedawno postanowienia i odwzorował wydarzenia ze Squid Game na swoim kanale.

Serial rzeczywiście pobił kilka różnych rekordów, choć obecnie na jego pozycję szarżuje inna koreańska produkcja – Hellbound. Nic chyba zatem dziwnego, że tytuł inspiruje również innych twórców. Wśród nich znalazł się youtuber MrBeast, który zorganizował zawody wzorowane na Squid Game. W tym przypadku oczywiście nikt nie zginął, choć uczestnicy byli wyposażeni w urządzenia symulujące strzał. Zobaczcie zresztą sami, jak 456 osób walczyło o nagrodę w wysokości blisko pół miliona dolarów:

Cała akcja z pewnością przyniosła youtuberowi znaczny rozgłos. Choć można zastanawiać się, na ile pasuje ona do przesłania serialu, wygląda na to, że dla uczestników była to całkiem dobra zabawa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%