Zapowiedź Mortal Kombat 12 już blisko? Aktor dodał ciekawy filmik, a potem go usunął

Mortal Kombat 12 - zapowiedź już blisko? Aktor dodał ciekawy filmik
Newsy PC PS5 Xbox Series

Coraz więcej poszlak wskazuje, że studio NetherRealm faktycznie szykuje Mortal Kombat 12. Aktor wcielający się w znaną i lubianą postać mógł zajawić grę na Twitterze.

Użyczający swojego głosu Johnny’emu Cage’owi Andrew Bowen opublikował filmik, w którym znajduje się w okolicy studia Warner Bros. – podaje VideoGamesChronicle. W tle materiału rzekomo można było usłyszeć muzykę przypominającą motyw przewodni Mortal Kombat 2, a sam aktor miał powiedzieć kilka słów mocno akcentując wyraz „combat”. Żeby było jeszcze ciekawiej, Bowen po jakimś czasie usunął z sieci dodany przez siebie filmik.

Andrew Bowen pracuje przy serii Mortal Kombat od dziesiątej odsłony cyklu. Udzielił swojego głosu Johnny’emu Cage’owi również w MK11.

To prawie pewne, że Mortal Kombat 12 znajduje się w produkcji. Wspominał o tym znany dziennikarz, Jeff Grubb, a „oficjalne” potwierdzenie istnienia tytułu mogło wymsknąć się jednemu z deweloperów.

Wcześniej spekulowano, że studio NetherRealm zajmie się produkcją kolejnej odsłony Injustice, a nie nowego Mortal Kombat. Ed Boon zdradził jednak, że zespół postanowił nieco odejść od swojej „tradycji”. Wzbudziło to spore zainteresowanie fanów Mortala i niektórzy uznali to za potwierdzenie teorii o produkcji kolejnej części krwawej serii.

Do materiału opublikowanego przez Andew Bowena warto podchodzić jednak z dystansem. Ostatecznie aktor mógł nie chcieć zajawić Mortal Kombat 12, zdać sobie sprawę z wywołanego zamieszania i usunąć filmik, aby nie pogorszyć sprawy. Na tę chwilę możemy tylko spekulować co do tego, jakie były jego intencje.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie