Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tak mógłby wyglądać Counter-Strike VR

Materiał wideo prosto od fana.

Youtuber o pseudonimie Crowbcat przygotował interesujące wideo, w którym pokazuje, jak może wyglądać Counter-Strike w wersji VR. Symulacji dokonał dzięki oprogramowaniu Pavlov oraz H3VR. Trzeba jednak wiedzieć, że gra w takiej wersji nie istnieje, tak samo jak mod, który ją może zmienić.

Counter-Strike w wersji VR daje kilka nowych możliwości rozgrywki. Przede wszystkim gracze mogą zwiększać celność, dzięki mocniejszemu i pewniejszemu trzymaniu broni. Do tego mogą łapać wrogie granaty i je odrzucać w stronę przeciwnika. To jednak nie wszystko. Dzięki VR możliwe jest też na przykład strzelanie na oślep zza osłony oraz strzelanie z dwóch broni jednocześnie w dwóch różnych kierunkach.

Trzeba przyznać, że niektóre z tych opcji producent gry mógłby rozważyć do wdrożenia i to bez VR.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%