Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

Mody do Skyrim – Extended Cut znacznie ulepsza zadania fabularne

Nic tak nie cieszy fanów rozbudowywania gier, jak mody do Skyrim. Nieśmiertelna produkcja otrzyma gigantyczną, fanowską aktualizację.

The Elder Scrolls V: Skyrim to naprawdę nieśmiertelna produkcja. Pomijając liczne reedycje (i dziwaczne porty), gra stale zyskuje nowe, fanowskie modyfikacje, które momentami przypominają osobne gry. Wiele osób nie chce jednak zbytnio ingerować w pierwotne założenia fabularne, a jedynie nieco je ulepszyć.

Właśnie dla takich graczy powstaje modyfikacja Skyrim: Extended Cut. Ma ona znacznie usprawnić główne zadania fabularne bez wywracania rozgrywki do góry nogami.

Oto najważniejsze zmiany, które wprowadzi fanowski projekt:

  • Wprowadzenie nowych postaci, wyborów i wątków do fabuły gry
  • Przeprojektowanie zadań
  • Nowe lokacje
  • Połączenie dodatku Dragonborn z główną linią fabularną
  • Rozbudowa frakcji Ostrzy i wiele, wiele więcej

Co ciekawe, wszystkie wprowadzone zmiany fabularne mają być w pełni przyjazne historii świata The Elder Scrolls. Dodatkowo twórcy obiecują, że ich modyfikacja będzie w pełni kompatybilna z większością innych modów, które rozwijają rozgrywkę produkcji. Całość ma zostać stworzona profesjonalnie, łącznie z pełnym, angielskim dubbingiem.

Projekt ma zadebiutować jeszcze w 2021 roku. Jego stronę odwiedzić możecie tutaj. Ściągnięcie go będzie w pełni darmowe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się