Mody do GTA V – szaleństwo z hakiem niczym w Just Cause i Batmanie!

To chyba jedna z najciekawszych modyfikacji do Grand Theft Auto V, którą przyszło nam przedstawić. Sami zobaczcie, jakie możliwości przed nami otwiera.

Mody do GTA V potrafią zadziwić swoją pomysłowością. Oprócz standardowych modyfikacji dających nam np. nieśmiertelność pojawiają się również i takie, które całkowicie odmieniają rozgrywkę. Pamiętacie jeszcze potężne tsunami, które mogliśmy wywołać w Los Santos?


Tym razem prezentujemy modyfikację, która szczególnie powinna przypaść do gustu fanom Just Cause czy Batmana, choć wierzymy, że inni gracze również chętnie z niej skorzystają. Mod wprowadza do rozgrywki linkę z hakiem!

To, co można wyczyniać z nowym gadżetem na ulicach Los Santos, jest naprawdę zwariowane. Przyczepianie przechodniów do samochodów czy gliniarzy do helikoptera. Możemy również wczepić hak do budynku i niczym Batman znaleźć się na jego szczycie. Autor modyfikacji zapewnia, że następna wersja programiku pozwoli na jeszcze więcej. Będziemy mogli np. stojąc na wieżowcu wczepić się w śmigłowiec, by go ukraść.

Zapraszamy do poniższych materiałów, które prezentują modyfikację w akcji. Jeśli zdecydujecie się pobrać moda, pliczek i instrukcję instalacji znajdziecie tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

26 Shares
Share26
+1
Tweet