Mody do GTA V. Przeżyjcie prawdziwe tsunami w Los Santos

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby świat GTA V, gdyby Los Santos nawiedziło potężne tsunami? Teraz macie okazję sami je wywołać.

W sieci wylądowały kolejne mody do GTA V, które zmieniają świat gry nie do poznania. Tym razem możemy sprowadzić na Los Santos prawdziwą katastrofę, zalewając miasto potężną falą tsunami. Sami zobaczcie na filmiku poniżej, jak wygląda eksploracja zalanych dzielnic.


Jeśli znudzi się Wam pływanie po barach i sklepach, włączcie dla odmiany mod wysuszający oceany do ostatniej kropelki wody. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by wpakować się do terenowego auta i pojeździć pustymi korytami rzek. Zainteresowani? Modyfikację zalewającą oraz wysuszającą GTA V pobierzecie tutaj.

Pamiętajcie, że Rockstar jest wrażliwy na używanie modów w GTA Online. Zatem jeśli nie chcecie zostać zbanowani, nie korzystajcie z nich w trybie sieciowym. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by pobawić się modyfikacjami w Story Mode. Nikt nie został zbanowany za używanie modyfikacji w trybie dla pojedynczego gracza – zapewniało ostatnio Rockstar.


 

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

149 Shares
Share149
+1
Tweet