Mody do GTA V. Odwiedź 32 miejsca, które były dotychczas zablokowane!

Los Santos jest naprawdę ogromne, lecz podczas zabawy w trybie fabularnym nie każda lokacja stoi dla nas otworem. Możecie to zmienić.

Grając w kampanię fabularną GTA V odwiedzimy pomieszczenia, do których nie można się później dostać. Istnieją również lokacje wycięte z gry, więc dostęp do nich jest całkowicie zablokowany. No, ale jeśli macie moda…

Modyfikacja Open All Interiors otwiera przed nami wszystkie niedostępne pomieszczenia. Możemy odwiedzić biurowce, posterunki policji czy kluby, których inaczej nie da się swobodnie eksplorować. Jeszcze lepsze jest to, że mod zaznacza na mapie Los Santos, gdzie znajdują się odblokowane miejscówki, zatem nie będzie żadnego problemu, żeby je znaleźć.

Poniżej wrzucamy filmiki prezentujące odblokowane miejsca (łącznie 32 lokacje!). Ktoś chce się do nich dostać? Mod znajdziecie do pobrania pod tym linkiem. Pamiętajcie, że używanie modów w trybie fabularnym GTA V jest całkowicie bezpieczne i nie grożą za to bany od Rockstar. Co innego, jeśli zaczniemy się bawić modami w GTA Online – za to są już konsekwencje.

 

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.