Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Tagi:

Grafika kultowego Gothic 2 wkracza na nowy poziom

Warto sobie przypomnieć kultowego Gothic 2 przed nadejściem oczekiwanych fanowskich dodatków (jeden z nich to Dzieje Khorinis). A skoro już weźmiecie się za przechodzenie gry, to czemu nie uprzyjemnić sobie zabawy lepszą grafiką?

Moder posługujący się pseudonimem Vurt postanowił poprawić grafikę w Gothic 2 i zafundował graczom naprawdę pokaźnych rozmiarów poprawki. Mod Gothic 2 Graphics Overhaul dodaje do klasycznej produkcji RPG ponad 600 nowych tekstur i ponad 60 nowych lub ulepszonych modeli. Poprawiono efekt deszczu, słońce, niebo, a w świecie gry pojawiły się także nowe drzewa.

To jednak nie wszystko. Mod zajął się również wodą i teraz wygląda ona lepiej i posiada więcej klatek animacji. Skały również wypiękniały, roślinność, trawsko i inne detale.

Kto chce zobaczyć, jak zmienił się Gothic 2 po zainstalowaniu moda, niech zajrzy do poniższej galerii. Jeśli zdecydujecie się upiększyć swoją wersję gry, moda pobierzecie z tego miejsca.

Gothic 2 – mod poprawiający grafikę

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%