Mocniejszy Xbox One nadciąga? “Microsoft ma prototypy”

Amerykanie widocznie nie chcą zostać w tyle za konkurencją.

Nintendo szykuje ponoć naprawdę mocną konsolę, znaną dotychczas pod nazwą kodową NX. Coraz więcej niepotwierdzonych informacji mamy również o ulepszonym PS4. Wczoraj poznaliśmy nawet rzekomą specyfikację techniczną PlayStation 4 NEO.


Co na to Microsoft? Amerykański obóz prawdopodobnie też szykuje nową wersję Xboksa, lecz podobnie jak w przypadku Sony, opieramy się jedynie na nieoficjalnych doniesieniach z różnych źródeł. Mieliśmy już wzmiankę o Xbox neXt, a teraz dochodzą do tego rewelacje serwisu The Verge, który – powołując się na zaznajomione z planami Microsofru źródła – pisze o usprawnionym Xboksie.

Ponoć prototypy konsoli są już testowane, a mocniejsze podzespoły mają zapewnić nam lepszą płynność i wyższą rozdzielczość. I to tyle, więcej nie ujawniono.

Coś czuję, że szykują się naprawdę gorące targi E3. Oczywiście, jeśli wszystkie plotki i spekulacje o mocniejszych konsolach są prawdziwe. Jak sądzicie?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • kiziol

    Zamóiłęm starego dobrego w media expert za 1600 z quantum brake i sie jaram. Ciągle wychodzi coś nowego i lepszego i wiecznie można czekać.

    • cassius

      rzuc sie z mostu pzdo

21 Shares
Share21
+1
Tweet