Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

Świąteczny konkurs! Wygraj gry na Xbox One [AKTUALIZACJA]

Nadszedł czas rozdawania prezentów, więc mamy coś dla Was.

[AKTUALIZACJA: 15 grudnia 2016 r., godz. 17.52]

Nasz konkurs właśnie dobiegł końca. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie! Zgłoszeń było naprawdę mnóstwo. Poniżej przedstawiamy kilka pierwszych znaków związanych z adresami e-mail zwycięzców (pełne adresy tylko do wiadomości redakcji ze względu na prawo o ochronie danych osobowych). Zwycięzcy już zostali poinformowani przez nas mailowo o wygranej. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem!

Konkurs gry na Xbox One – lista zwycięzców:

anus^%$&^RT
moni#*&T*&^%*
msm2*&T(*&^*

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ: 6 grudnia 2016 r., godz. 9.40]

Wraz z Microsoft Polska przygotowaliśmy dla Was świąteczny konkurs z trzema pakietami gier na konsolę Xbox One, które zawierają dwie produkcje: Max The Curse of Brotherhood oraz LocoCycle.

Pierwsza z nich to bardzo udana gra platformowa, w której główny bohater wyrusza na ratunek młodszego brata, a do pomocy ma… pisak. Z kolei druga produkcja zadowoli miłośników szybkiej jazdy na motocyklu i to w bardzo niecodziennym stylu!

Nagrody:

3x pakiet gier zawierający: Max The Curse of Brotherhood i LocoCycle

Zasady konkursu:

Aby wygrać jeden z trzech pakietów, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

W którym roku Xbox One trafił oficjalnie do sprzedaży?

Odpowiedź wysyłajcie na adres kontakt@planetagracza.pl w tytule wiadomości wpisując KONKURS XBOX ONE. My wybieramy 10, 20 oraz 30 osobę ze wszystkich, które przyślą do nas poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe. Proste? Zapraszamy do zabawy! Zwycięzców poprzez e-mail poinformujemy o wygranej!

Szczegóły konkursu:

Konkurs trwa do 13 grudnia do godziny 12.00. Do tego czasu czekamy na Wasze odpowiedzi wysyłane mailowo. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 grudnia. Trzymamy za Was kciuki!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się