Świąteczny konkurs! Wygraj gry na Xbox One [AKTUALIZACJA]

Świąteczny konkurs! Wygraj gry na Xbox One [AKTUALIZACJA]
Konkurs Polecamy!

Nadszedł czas rozdawania prezentów, więc mamy coś dla Was.

[AKTUALIZACJA: 15 grudnia 2016 r., godz. 17.52]

Nasz konkurs właśnie dobiegł końca. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie! Zgłoszeń było naprawdę mnóstwo. Poniżej przedstawiamy kilka pierwszych znaków związanych z adresami e-mail zwycięzców (pełne adresy tylko do wiadomości redakcji ze względu na prawo o ochronie danych osobowych). Zwycięzcy już zostali poinformowani przez nas mailowo o wygranej. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem!

Konkurs gry na Xbox One – lista zwycięzców:

anus^%$&^RT
moni#*&T*&^%*
msm2*&T(*&^*

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ: 6 grudnia 2016 r., godz. 9.40]

Wraz z Microsoft Polska przygotowaliśmy dla Was świąteczny konkurs z trzema pakietami gier na konsolę Xbox One, które zawierają dwie produkcje: Max The Curse of Brotherhood oraz LocoCycle.

Pierwsza z nich to bardzo udana gra platformowa, w której główny bohater wyrusza na ratunek młodszego brata, a do pomocy ma… pisak. Z kolei druga produkcja zadowoli miłośników szybkiej jazdy na motocyklu i to w bardzo niecodziennym stylu!

Nagrody:

3x pakiet gier zawierający: Max The Curse of Brotherhood i LocoCycle

Zasady konkursu:

Aby wygrać jeden z trzech pakietów, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

W którym roku Xbox One trafił oficjalnie do sprzedaży?

Odpowiedź wysyłajcie na adres kontakt@planetagracza.pl w tytule wiadomości wpisując KONKURS XBOX ONE. My wybieramy 10, 20 oraz 30 osobę ze wszystkich, które przyślą do nas poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe. Proste? Zapraszamy do zabawy! Zwycięzców poprzez e-mail poinformujemy o wygranej!

Szczegóły konkursu:

Konkurs trwa do 13 grudnia do godziny 12.00. Do tego czasu czekamy na Wasze odpowiedzi wysyłane mailowo. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 grudnia. Trzymamy za Was kciuki!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie