Microsoft prezentuje nowy kontroler do Xbox One

Coś dla prawdziwych graczy.

Microsoft wprowadza do sprzedaży kontroler bezprzewodowy Xbox Elite w Edycji Specjalnej White oraz konsolę Xbox One X w Edycji Specjalnej Robot White. Nowe akcesorium trafi do sprzedaży 16 października 2018 roku, a konsola w zestawie z grą Fallout 76 – 14 listopada 2018 roku. Zamówienia przedsprzedażowe można składać w Sklepie Microsoft oraz u wybranych sprzedawców detalicznych.

Kontroler Xbox Elite spełnia nawet najbardziej wyśrubowane wymagania użytkowników. Xbox Elite to większa precyzja ruchu i szybkość działania oraz elementy kontrolera, które można dostosować do własnych potrzeb. W zestawie z kontrolerem dołączone są liczne akcesoria, pozwalające na dowolną konfigurację sprzętu, dzięki wymiennym drążkom, łopatkom i przyciskom kierunkowym.

Zawartość opakowania:

  • Bezprzewodowy kontroler Xbox Elite – edycja specjalna White
  • Futerał
  • Zestaw 4 łopatek
  • Zestaw 6 drążków: 2 standardowe, 2 dłuższe i 2 wypukłe
  • Zestaw 2 padów kierunkowych: gładki i standardowy
  • Kabel USB
  • Baterie AA

Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite ma cztery miejsca na wymienne łopatki, które można mocować i odczepiać bez użycia narzędzi. Łopatki dają więcej kontroli – nie musisz już zdejmować kciuków z drążków, aby nacisnąć kombinację przycisków i wykonać skomplikowany skok, wycelować i strzelić. Dzięki aplikacji do każdej łopatki możesz przypisać inne funkcje.

Wystarczy jedno pstryknięcie, by zablokować spusty i zacząć szybciej strzelać, oszczędzając czas poświęcany na naciskanie spustów. Spusty są wówczas blokowane po pierwszym strzale i przygotowane do szybkiego oddania kolejnych. Wystarczy jeszcze raz pstryknąć, aby przywrócić pełny zakres ruchu spustu, lub użyć aplikacji, aby jeszcze precyzyjniej dostosować ustawienia.

Źródło: Microsoft

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.