Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Microsoft może szykować kolejną sensację. W grę wchodzą duże pieniądze

Dziennikarz Jeff Grubb w swoim podcaście ujawnił, że uzyskał informacje jakoby Microsoft spożytkował sporą część budżetu na tajemnicze przedsięwzięcie. Kosztowny ruch firmy podobno nie jest przejęciem kolejnej firmy.

Jeff Grubb stwierdził ostatnio, że Microsoft może tracić pieniądze na produkcji nowej generacji Xboxów. Tym razem znany dziennikarz otrzymał informację o sporych pieniądzach, które firma miała spożytkować na coś innego niż wcielenie kolejnych deweloperów do Microsoft Game Studios.

Według dziennikarza, najbardziej prawdopodobnym ruchem ze strony firmy byłoby wykupienie praw do dystrybucji wysokobudżetowej produkcji w abonamencie Xbox Game Pass, jednak równie dobrze może to być coś zupełnie innego.

W przeciągu kilku ostatnich dni internet zalały plotki mówiące o podjęciu współpracy z firmą Oculus, czy nawet powstaniu trzeciej wersji nowej konsoli producenta. Rzekomy Xbox Series V miałby być produktem pośrednim pomiędzy Series X i Series S. Oczywiście są to tylko przypuszczenia, jednak Microsoft udowodnił już, że jest zdolny do wszystkiego, aby zachęcić więcej graczy do swojej konsoli.

Jedno jest pewne – nadchodząca, dziewiąta generacja konsol będzie o wiele bardziej wyrównana względem tej aktualnej. Gigant z Redmond już od początku wytoczył ciężkie działa w walce o uwagę graczy i póki co starania firmy zdają się przynosić oczekiwany efekt.

Cały segment poświęcony doniesieniom z obozu Microsoftu możecie przesłuchać poniżej. Wątek rozpoczyna się w pierwszej godzinie i trzynastej minucie filmu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się