Microsoft bardziej skupi się na grach first party oraz całkiem nowej produkcji!

Na dwa miesiące przed targami E3, Microsoft wyjawia nieco szczegółów dotyczących swojej prezentacji. Wiemy, że będzie chciał się skupić na grach od własnych producentów. Ale to nie koniec niespodzianek!

Tegoroczne E3 będzie całkiem inne od zeszłorocznego, skupimy się na własnych grach – przyznaje Phil Spencer. Ponadto zdradza za pośrednictwem Twittera, że Microsoft pokaże całkiem nową markę. Do tej pory na temat tajemniczej produkcji nie pojawiły się żadne spekulacje, więc będzie to zapewne spora niespodzianka dla graczy.

Ponadto dowiadujemy się, że Microsoft skupi się na kilku mocnych tytułach od własnych producentów. Mowa tutaj między innymi o nowej wersji Gears of War, Forza Motorsport 6, Halo 5 oraz Quantum Break (którego premiera została przesunięta na przyszły rok).


To oczywiście nie oznacza, że na konferencji Microsoftu nie zobaczymy żadnych gier od zewnętrznych studiów. W końcu trudno sobie wyobrazić E3 i konsolę Microsoftu bez takich szlagierów jak Call of Duty, czy Assassin’s Creed, prawda?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

18 Shares
Share18
+1
Tweet