Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Metro: Last Light Redux za darmo. Kultowa strzelanka w świetnej promocji

Świetne Metro: Last Light Redux jest dostępne do odebrania za darmo. Klimatyczna produkcja od 4A Games to pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku i nie tylko.

Seria Metro to prawdziwy hit, któremu ciężko odmówić grywalności i klimatu. Przytłaczające tunele wciągnęły setki tysięcy graczy na całym świecie i skutecznie zachęcały ich do zapoznania się z książkowym uniwersum Dmitrija Głuchowskiego.

Pierwsze dwie odsłony serii doczekały się remasterów, trzecia zebrała bardzo wysokie oceny, a czwarta już powstaje. GOG przygotował świetną promocję dla osób, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z grami z uniwersum.

Na platformie CD Projektu można teraz odebrać Metro: Last Light Redux za darmo. Możecie to zrobić w tym miejscu poprzez dodanie gry do swojej biblioteki GOG. Promocja zakończy się 1 stycznia o godzinie 15:00.

Wersja Redux oferuje nieco ładniejszą grafikę, wszystkie DLC i kilka usprawnień rozgrywki. Jeśli nie graliście wcześniej w Last Light, to zdecydowanie warto ten tytuł sprawdzić.

Last Light Redux cieszy się bardzo dobrymi opiniami graczy i recenzentów. Średnia ocen gry na portalu Metacritic wynosi aktualnie 76 punktów, czyli całkiem sporo.

Jeśli szukacie niedługiej, satysfakcjonującej i przede wszystkim diabelnie klimatycznej strzelanki, to LL Redux będzie idealnym wyborem. To gra wręcz stworzona na zimowe wieczory, a przy okazji gra się w to doprawdy wybornie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się