Metro Exodus

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Metro Exodus na nowych screenach

Produkcja od Deep Silver nabiera rumieńców.

Producent gry Metro Exodus pokazał kila nowych screenów, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak dużo pracy wkładane jest w aspekty wizualne produkcji. Gra napędzana jest silnikiem graficznym 4A Engine, który świetnie sprawdza się w Metro.

Na screenach możemy zobaczyć zmutowanego niedźwiedzia, wielkiego pająka i kilka postaci. Stepan to specjalista od ciężkiej broni palnej, Sam jest byłym ochroniarzem w ambasadzie US, a Kazakhstani medykiem.

Co ważne, Metro Exodus będzie wykorzystywać kilka nowych technologii od marki NVIDIA, takich jak zaawansowane modele PhysX, nową animację włosów oraz real-time ray tracking.

Premiera gry planowana jest na 15 lutego przyszłego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%