Metro Exodus – crack może pojawić się w dniu premiery. Resident Evil 2 już bez ochrony

0 komentarzy

Najnowsza wersja Denuvo została złamana. Piraci rozgryźli zabezpieczenie Resident Evil 2 Remake w tydzień. Prawdopodobnie ta sama wersja oprogramowania zostanie użyta przy Metro Exodus.

Resident Evil 2 Remake został wydany 25 stycznia i był zabezpieczony przez najnowszą wersję Denuvo. Był, ponieważ po tygodniu zabezpieczenie zostało złamane przez hakerów (dzięki DSO Gaming).

Jak zaznacza wspomniany portal, Resident Evil 2 Remake korzysta z najnowszej wersji Denuvo, która nieoficjalnie jest określana jako Denuvo 5.5. Ace Combat 7 używa tej samej wersji zabezpieczenia i najprawdopodobniej zostanie ona umieszczona również w nadchodzącym Metro Exodus. Jeśli rzeczywiście tak się stanie, crack do nowej odsłony serii Metro może pojawić się w sieci już w dniu premiery gry, co oczywiście nie jest dobrą wiadomością dla wydawcy oraz dewelopera.

DSO Gaming podkreśla, że Resident Evil 2 Remake, mimo użycia Denuvo, nie ma żadnych problemów z wydajnością. Możliwe, że Capcom w przyszłości ściągnie zabezpieczenie z gry, jak to uczyniono niedawno w przypadku Resident Evil 7.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się