Metal Gear Rising 2 zostanie wkrótce zapowiedziane? [Aktualizacja]

Niespodzianka z imprezy Taipei Game Show.

[Aktualizacja]

Studio Kojima Productions zaprzecza, by Metal Gear Rising: Revengeance 2 było wkrótce zapowiedziane. Deweloper zaznacza, że pokazane logo to wewnętrzna inicjatywa Sony i nie ma pojęcia, co też może oznaczać.


[Oryginalna wiadomość]

Podczas prezentacji gier na PlayStation 4 pojawiło się tajemnicze logo z dwójką, które od razu przywodzi na myśl Metal Gear Rising: Revengeance, czyli spin-off serii Metal Gear Solid z zeszłego roku.

Choć wspomniane logo zawiera jedynie cyferkę 2, użyto tej samej czcionki oraz kolorystyki, co w Revengeance. Coś jest na rzeczy? Być może Sony właśnie zdradziło, że sequel tego dynamicznego slashera zostanie wkrótce oficjalnie przedstawiony całemu światu.

Dla porównania zamieszczamy poniżej zrzut ekranu z tajemniczym logo oraz oficjalne logo Metal Gear Rising: Revengeance. Prawda, że istnieje spore podobieństwo?

Przypominamy też, że MGR: Revengeance zadebiutowało na początku zeszłego roku na PC oraz konsolach PS3 i X360. Gra powstała pod skrzydłami studia PlatinumGames, a Hideo Kojima pełnił przy niej rolę producenta wykonawczego. Tytuł został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez graczy, jak i recenzentów, którzy oceniali grę zazwyczaj w granicach 8/10.

Tajemnicze logo

Metal-Gear-Rising-Revengeance-2

Logo Metal Gear Rising: Revengeance

Metal-Gear-Rising-Revengeance

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet