Zapowiedziano Medieval Dynasty – polski symulator średniowiecznego chłopa. Oto zwiastun i screeny [WIDEO]

0 komentarzy

Polskie studio Render Cube zaprezentowało Medieval Dynasty – osadzoną w średniowiecznych realiach mieszankę symulacji i RPG z otwartym światem. Zobaczcie pierwsze screeny i zwiastun z gry.

Osławione Kingdom Come: Deliverance od czeskiego dewelopera Warhouse Studios stawiało – poza ciekawą fabułą – na realizm w odzwierciedleniu wieków średnich. Zespół z Render Cube postanowił zrobić coś podobnego, jednak trochę inaczej, zgodnie z własną wizją. Rezultatem wysiłków studia będzie Medieval Dynasty – gra fabularna z otwartym światem, w której wcielamy się w postać średniowiecznego chłopa i mamy za zadanie przetrwać w trudnych czasach, sprawując opiekę nad najbliższymi.

Cechą odróżniającą produkcję Render Cube od Kingdom Come jest przede wszystkim to, że tej drugiej bliżej raczej do symulatora niż RPG-a z rozwiniętą fabułą. W Medieval Dynasty NAPRAWDĘ zakosztujemy powszedniego życia przedstawiciela najniższego szczebla drabiny feudalnej, uprawiając ziemię, chodząc na polowania i pertraktując z reprezentantami wyższego stanu. Przedsmak tego, co nas czeka, prezentują poniższe screeny i krótki filmowy zwiastun.

Medieval Dynasty ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Gra trafi wyłącznie na pecety i będzie dostępna poprzez Steam.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się