Max Payne 4 i L.A. Noire 2 to nie tylko puste marzenia – sugeruje Take-Two

Max Payne 3 - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Max Payne 4 i L.A. Noire 2 to tytuły, na których powstanie liczy wielu graczy, a które jednocześnie zdają się być bardzo daleko biorąc pod uwagę niedawną zapowiedź GTA VI. Możliwe jednak, że marzenia wielu graczy się wkrótce spełnią.

Szef Take-Two, firmy-matki Rockstar Games, wypowiedział się na temat ewentualnych kontynuacji znanych marek. Strauss Zelnick stwierdził, że Take-Two chciałoby stworzyć parę kolejnych gier w ramach obecnych już na rynku serii.

Patrząc w przyszłość, pozostajemy pełni optymizmu co do przyszłości branży interaktywnej rozrywki i naszej wieloletniej trajektorii wzrostu. Mamy najsilniejszy i najbardziej zróżnicowany pipeline w historii naszej firmy, na którą składają się nowe marki, jak również kontynuacje wielu z naszych ulubionych franczyz. Mamy nadzieję na dostarczenie wielu z tych tytułów w nadchodzących miesiącach i później.

– powiedział szef Take-Two, Strauss Zelnick, w trakcie spotkania z inwestorami
Transkrypcja dzięki Seeking Alpha

Po powyższej wypowiedzi, Strauss Zelnick miał zaprezentować slajd z możliwymi do realizacji kontynuacjami, w tym L.A. Noire, Max Payne i (ponownie) Midnight Club – wskazuje DualShockers. Niby niczego oficjalnie nie potwierdzono, ale jest to jasna wskazówka, że Max Payne 4 i L.A. Noire 2 faktycznie mogą powstać.

Nieoficjalnie mówi się też, że Rockstar Games nadal pracuje nad wielokrotnie anulowanym Bully 2. W tym przypadku jednak nie możemy być niczego pewni, wszak nawet Take-Two nie wspomniało od dawna o grze.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie