Matrix 4 jedną z ujawnionych nowości HBO Max

0 komentarzy

Usługa HBO Max kusi hitami największego kalibru. Wśród tytułów zapowiedziano film Matrix 4.

Udostępniony materiał filmowy od Warner Bros, zapowiada nowe produkcje. Nie sposób nie zwrócić uwagi na obecny w zestawieniu tytuł Matrix. Co ciekawe z nazwy wyrugowano cyfrę „4”. Jest więc prawdopodobne, że zamiast kontynuacji fabuły produkcji z roku 2003 doczekamy się reboota serii. Zobaczymy też nowe logo, które cechuje minimalizm.

O filmie nie ujawniono dotychczas zbyt wielu informacji. Wiemy, że nad scenariuszem pracuje Lana Wachowski. W tym zadaniu pomaga jej David Mitchell i Aleksandar Hemon. Wśród aktorów, których zobaczymy na ekranie pojawiają się następujące nazwiska: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith czy Lambert Wilson. Nie wystąpi niestety Hugo Weaving, który grał agenta Smitha.

Premiera widowiska została zaplanowana na dzień 22 grudnia 2021 roku. Produkcję obejrzymy zarówno w kinie jak i w ramach usługi HBO Max. Pierwotnie premiera była ustalona na dzień 21 maja 2021.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się