Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Marvel’s Avengers najczęściej pobieraną betą w historii PlayStation

Square Enix podzieliło się z fanami informacją o wielkiej popularności testów MA. Była to najchętniej pobierana beta w historii konsoli Sony.

Marvel’s Avengers jest jedną z większych premier wczesnej jesieni (lub późnego lata, jak kto woli). Gracze pokładali w tym tytule wiele nadziei – nie powinna więc dziwić informacja o rekordowej popularności bety.

Jak wyjawiono już wcześniej, w testach, które odbyły się podczas trzech sierpniowych weekendów, wzięło udział w sumie ponad sześć milionów osób (na wszystkich platformach). Gracze spędzili w tytule więcej niż 27 mln godzin i pokonali 300 milionów wrogów.

Marvel’s Avengers zadebiutuje już jutro 4 września, trafiając jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One, PC i Stadia. W późniejszym okresie przewidziana jest też premiera produkcji na next-genach.

Warto dodać, że niedawno wydawca opublikował wymagania gry na PC – jeśli jesteście ciekawi, czy MA pójdzie na waszym sprzęcie, zajrzyjcie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się