Marvel’s Avengers – czas gry, nowa bohaterka i “najmocniejsza na Ziemi” edycja kolekcjonerska

Deweloperzy odpowiedzialni za Marvel’s Avengers ujawniają kolejne szczegóły dotyczące produkcji. Poznajcie nową bohaterkę oraz zobaczcie, co wejdzie w skład wydania kolekcjonerskiego gry.

Zacznijmy jednak od tego, ile czasu zajmie nam przejście gry Marvel’s Avengers. Informacje na ten temat zostały ujawnione przez dewelopera podczas rozmowy z redaktorem serwisu ComicBook.

Marvel’s Avengers – czas gry

Główny wątek fabularny powinien nam wystarczyć na około 10-12 godzin – szacuje Rich Briggs z Crystal Dynamics.

Myślę, że wszystko zależy od tego, jak głęboko będziesz chciał wejść w fabułę – powiedział Briggs. – Jeśli pomyślisz o poprzednich grach Crystal Dynamics, wiesz, że jeśli chcesz poznać podstawową historię, będzie to od 10 do 12 godzin.

Kto będzie chciał poznać zadania poboczne, ten pobawi się o wiele dłużej. Deweloper nie chciał podać konkretnej liczby godzin dla całkowitej zawartości Avengers, lecz powiedział, że będzie to porównywalne z grami Tomb Raider od Crystal Dynamics, co oznacza, że otrzymamy około 30 godzin rozgrywki.

Musimy oczywiście pamiętać, że po premierze gry może pojawić się dodatkowa zawartość, która jeszcze bardziej wydłuży zabawę.

Marvel’s Avengers – nowa bohaterka

Twórcy gry przedstawili również kolejna postać, która będzie obecna w grze już od samej premiery. To Kamala Khan, szerzej znana pod pseudonimem Ms. Marvel.


Marvel’s Avengers – edycja kolekcjonerska

Na koniec mamy świeże info dotyczące edycji kolekcjonerskiej gry, o której twórcy mówią “Najmocniejsza na Ziemi”. Nie ujawniono jeszcze pełnej zawartości takiego wydania, lecz wiemy już, że znajdziemy w nim m.in. pięć przedmiotów głównych bohaterów:

  • 12 calowa figurka Kapitana Ameryki
  • Plany kostiumu Iron Mana
  • Chwiejącą się głowa Hulka
  • Insygnia Czarnej Wdowy
  • Brelok Młota Thora
  • Emblemat Avengers
  • Zdjęcie Avengersów
  • Steelcase

Nie podano ceny takiej wypasionej kolekcjonerki, lecz patrząc na jej niepełny skład, można spodziewać się, że zapłacimy naprawdę sporo.

Marvel’s Avengers – premiera

Gra Marvel’s Avengers została zapowiedziana na targach E3 2019. Datę premiery tytułu ustalono na 15 maja 2020 roku. Zagramy na komputerach PC, konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz poprzez usługę Google Stadia. Posiadacze konsoli od Sony – którzy zamówią grę w przedsprzedaży – otrzymają dostęp do wersji beta.

Marvel’s Avengers pozwoli nam zagrać wybranym superbohaterem w kampanii dla jednego gracza, lub w czteroosobowej kooperacji.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: