Manager – Future Technologies: premiera ekonomicznej strategii coraz bliżej

Manager – Future Technologies: premiera ekonomicznej strategii coraz bliżej
Newsy PC

Jeśli lubicie strategie ekonomiczne, to mamy coś dla was.

Oto opowieść o technologicznych pionierach, przełomowych odkryciach i innowacyjnych produktach, które utalentowanego managera, Warrena Bucksa, zaprowadziły na sam szczyt wirtualnego sukcesu biznesowego! Warren jest tylko postacią z gry, ale już wkrótce po podobną przemysłową dominację będą mogli też sięgnąć gracze PC.

Strategia ekonomicza Industry Manager – Future Technologies trafi w ręce graczy już 6 października i pozwoli im sprawdzić się jako wizjoner i przetestować swój apetyt na sukces, gdy staną w szranki z biznesowymi gigantami takimi jak Warren Bucks. W nielinearnej, sandboksowej rozgrywce nie zabraknie okazji do osiągnięcia sukcesu dla sprawnego managera potrafiącego podejmować skalkulowane ryzyko.

Inwestycja na rozruch firmy? Tylko 19.99 euro na Steamie – i już rozpoczyna się budowa finansowo-przemysłowego imperium opartego na najnowszych technologiach, które wykosi z rynku całą zacofaną konkurencję.

Industry Manager – Future Technologies
Industry Manager – Future Technologies

200 zróżnicowanych produktów i zasobów czeka na uruchomienie linii produkcyjnych, które zapełnią półki sklepowe najbardziej zaawansowanymi produktami. By utrzymać przewagę technologiczną nad konkurencją gracze nieustannie prowadzić będą badania, obserwować popyt i podaż rozmaitych grup produktów i korzystać z okazji gdy tylko na giełdę trafią akcje innych obiecujących spółek.

Złożona ekonomia i szeroki, zróżnicowany wachlarz opcji postawią graczy o managerskich ambicjach przed wieloma ważkimi decyzjami i trudnymi zadaniami na drodze do sukcesu. Dzięki szczegółowemu scenariuszowi wprowadzającemu a także regulowanemu poziomowi trudności Manager – Future Technologies potrafi zaoferować godne wyzwanie managerskim wyjadaczom ale i pomóc aspirującym przemysłowcom postawić pierwsze kroki w fascynującym świecie biznesu.

Źródło: Materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia