Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Madden NFL 21 – zapowiedź gry sportowej nowej generacji

W trakcie pokazu Microsoftu, nie mogło też zabraknąć akcentu od EA.

To że na kolejnej generacji konsol będziemy mieć dostępne praktycznie wszystkie najważniejsze gry od EA jest pewne. Zatem czas spojrzeć na pierwszą z nich, a mianowicie Madden NFL 21. Sama seria jest zdecydowanie mniej popularne w Polsce niż w USA, natomiast znając korzenie marki Xbox, wcale nas wybór tej gry z szerokiego portfolio EA na pokazie nie zaskoczył.

Jak podkreślają twórcy, przez ponad trzy dekady, od czasu pierwszej premiery John Madden Football w 1988 roku, Madden NFL nieustannie ewoluuje i wprowadza innowacje, aby zapewnić graczom jeszcze bardziej autentyczne i wciągające wrażenia. Przekonamy się na ile rewolucyjna jest to część, zapewne pod koniec roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się