Mad Max w ramach Oferty Tygodnia w PlayStation Store

0 komentarzy

Teraz grę można zgarnąć za 75 złotych.

Odwiedzając dzisiaj PlayStation Store możecie natknąć się na nową Ofertę Tygodnia. W ramach promocji do kupienia jest najnowsza odsłona Mad Maxa za 75 złotych. To naprawdę niezła cena.

Czy warto zainwestować takie pieniądze w Mad Maxa? Mad Max nie przypadnie każdemu do gustu, ponieważ główną bolączką gry jest schematyczność rozgrywki. Jest jednak mnóstwo takich graczy, którym to nie przeszkadza, zwłaszcza że pozostałe elementy gry są wykonane na wysokim poziomie. Świetna grafika, satysfakcjonujący system walki oraz drobne smaczki związane z kinowym Mad Maxem, potrafią zachwycić. A to, że mamy tutaj mnóstwo elementów znanych z innych sandboxów? Mi to akurat nie przeszkadzało, bo jeśli ktoś wzoruje się na czymś dobrym i sprawdzonym, to czemu nie. Zwłaszcza, że zlepek tych elementów potrafi stworzyć niezłą całość, którą przyjemnie się konsumuje – pisaliśmy w październiku zeszłego roku.

Pełny tekst z recenzją znajdziecie w tym miejscu.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się