Lollipop Chainsaw i inne marki mogą powrócić. Nowe doniesienia rozbudzają nadzieje fanów

Lollipop chainsaw bohaterka
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Któż by nie chciał powrotu Lollipop Chainsaw? Ba, ponoć więcej gier z ery PS3/X360 może doczekać się odnowienia. Nowe doniesienia brzmią intrygująco.

Legendarny Suda51 być może wskrzesi uwielbiane serie.

Lollipop Chainsaw po raz drugi?

Goichi Suda to legenda branży komputerowej rozrywki. Znany pod pseudonimem Suda51 deweloper słynie z kuriozalnych, ale wyjątkowo intrygujących pomysłów. Niektóre z nich stały się klasykami, jak choćby konsolowe Lollipop Chainsaw, któremu nie można odmówić uroku.

Wiele wskazuje na to, że być może znajdujemy się na schyłku nowej ery, gdy twórcy gier wideo pokuszą się o powroty do swoich znanych, ale zapomnianych serii. Jedną z nich może okazać się wspomniana „Piła Lizakowa”, a drugą – Shadows of the Damned.

Lollipop Chainsaw i Shadow of the Damned to jedne z pięciu następnych projektów Grasshopper Manufacture. Po przejęciu studia, NetEase zaczęło zajmować się sprawami związanymi z prawami autorskimi, dzięki czemu Suda mógł powrócić do poprzednich ukochanych franczyz. Mogą to być zarówno reedycje, jak i kolejne odsłony serii.

– napisał Oops Leaks na Twitterze

Leaker wskazuje więc, że istnieje spora szansa na to, iż doczekamy się powrotu do tych marek. Nie wiemy jednak, czy może chodzić o kontynuacje, remake’i czy inne remastery. Niemniej doniesienia brzmią ciekawie – Oops Leaks już wcześniej zapowiadał ciekawą przyszłość innej uwielbianej serii. Radzimy na razie wstrzymać się z entuzjazmem, gdyż nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie