Liu Kang na nowym zwiastunie Mortal Kombat X. Jest również teaser Baraki!

Kości chrupoczą, krew się leje.

Do sieci wpadł świeżutki zwiastun MK X, który przygotowano specjalnie na rosyjski rynek. Po raz pierwszy mamy okazję spojrzeć na legendarnego Liu Kanga w akcji. Oprócz niego swoje umiejętności prezentuje Kung Lao. Na początku filmiku możemy nawet spojrzeć przez chwilę na zawodnika Bo’ Rai Cho. Czyżby szykował się wielki powrót?


Pod najnowszym zwiastunem zamieszczamy dodatkowo zajawkę projektu, do którego zaproszono basistę grupy System of a Down. Wraz ze studiem Netherrealm Studios pracuje on nad premierowym trailerem oraz reklamą Mortal Kombat X. Spodziewajmy się zatem mocnej muzyki oraz… Baraki!? Jeśli dokładnie się przyjrzycie monitorom w tle, przez chwilę zobaczycie na jednym z nich właśnie tego wojownika. Kolejny wielki powrót? Fani szlachtowania pewnie już zacierają ręce. Oprócz Baraki jest również imperator i smoczy król Onaga.

Wygląda zatem na to, że Netherrealm Studios trzyma jeszcze jakieś asy w rękawie. Spot – w którym usłyszymy kawałek Chop Suey zespołu System of a Down – mamy zobaczyć już jutro (27 marca). Na pewno go dla Was opublikujemy.

Przypominamy też, że Mortal Kombat X debiutuje 17 kwietnia tego roku. Platformy docelowe, to: PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One.

Liu Kang w akcji

System of a Down i migawka z Baraką oraz Onagą

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet