Listopadowa aktualizacja Xbox One. Wiemy już, co z sobą przyniesie

Najważniejsze zmiany dotyczą personalizacji oraz oglądania telewizji.

Microsoft zdradził właśnie, czego możemy się spodziewać w listopadowej aktualizacji systemu Xbox One. Nowy software wprowadzi przede wszystkim opcję swobodnego zmieniania tła w menu systemowym. Co ciekawe, będziemy mogli ustawić dowolne zdjęcie, jakie posiadamy na dysku twardym konsoli.


Listopadowa aktualizacja to również zmiany w profilu gracza. Będziemy mogli przygotować krótką notkę, którą w nim umieścimy. Ponadto dostaniemy możliwość udostępniania filmików na Twitterze.

Nowy soft do Xboksa One ułatwi również oglądanie telewizji. Jeszcze szybciej dotrzemy do najpopularniejszych seriali oraz sprawdzimy, co jest najchętniej oglądane w danym kraju. Będzie również możliwość podejrzenia na żywo, co inne osoby sądzą o właśnie oglądanym filmie. Sami też będziemy mogli włączyć się do dyskusji.

Firmware ma zmodyfikować również przeglądanie zawartości w sklepie Xbox. Przyciski nawigacyjne zostaną przeniesione na lewą stronę. Microsoft tłumaczy, że strona stanie się bardziej czytelna, dzięki czemu szybciej znajdziemy poszukiwane gry lub dodatki. Kilka ulepszeń czeka również przeglądarkę internetową.

To oczywiście nie koniec zmian. O wszystkich nowościach dowiecie się z poniższego filmiku. Aktualizacja trafi na nasze konsole na początku listopada. Wcześniej przetestują ją beta testerzy.

Listopadowa aktualizacja Xbox One

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet