Lindsay Lohan złożyła pozew przeciwko Rockstar

Wszystko przez rzekome podobieństwo jednej z bohaterek GTA do popularnej aktorki.

Lohan już w grudniu zeszłego roku groziła Rockstar, że złoży pozew przeciwko producentowi gry. Jednak dopiero teraz faktycznie to zrobiła. Według aktorki, Rockstar użyło jej podobizny podczas tworzenia postaci Lacey Jonas, która w sposób dwuznaczny przedstawia Lohan.

Fikcyjna Lacey Jonas jest aktorką, którą główny bohater gry GTA V musi odeskortować z jednego z hoteli do jej domu znajdującego się w Vinewood (podobieństwo do Hollywood przypadkowe?). Jonas ucieka bowiem przed paparazzi i stąd potrzebna jest pomoc gracza. Podczas podróży, Lacey narzeka na to, że jest gruba, a także chwali się, że ma wystarczającą ilość fanów, aby zapełnić całą Afrykę. Ponadto ma zamiar wydać milion dolarów po to, żeby stracić swój regionalny akcent.


Pozew został złożony wczoraj w sądzie na Manhattanie. Lohan twierdzi, że jej wizerunek, głos, a także styl ubrań z jej kolekcji są zawarte w grze, w nawet hotel West Hollywood’s Chateau Marmont, w którym bywała gwiazda.

Poniżej przedstawiamy filmik z misji, w której gracz spotyka Lacey Jonas. Czy jest ona Waszym zdaniem podobna do Lindesy Lohan?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet