Limitowana wersja Xbox One warczy niczym silnik samochodowy

Microsoft przedstawił nową wersję Xbox One. Ma dysk 1 TB i jedną bardzo interesującą cechę. Z pewnością spodoba się fanom motoryzacji.

Amerykański producent pokazał właśnie limitowaną wersję Xbox One, która została wydana z okazji 10-lecia marki Forza Motorsport. Specjalny Xbox ma dysk 1 TB oraz został pomalowany w niebieskie barwy. Mają one nawiązywać do Forda GT, auta które znajdzie się na okładce Forza Motorsport 6. To jednak nie wszystko. W momencie wciśnięcia guzika Power, Xbox wydaje dźwięk uruchamianego silnika samochodu (domyślamy się, że chodzi o Forda GT, chociaż dźwięk na filmiku poniżej niezbyt go przypomina). Wyłączając Xboksa One w limitowanej wersji, również usłyszymy dźwięk silnika, tym razem podobny do tego, który wydaje gasnący motor.

Także pad został przyozdobiony niebieskim kolorem. Pad oraz konsola mają również dwa paski, w nawiązaniu do Froda GT. Na boku konsoli znajduje się z kolei mały znaczek 10 – symbolizujący dziesiątą rocznicę marki Forza Motorsport.


Xbox One w limitowanej edycji Forza Motorsport ma kosztować w USA 399 dolarów (cena w UE nie jest jeszcze znana). Będzie on w sprzedaży na tamtejszym rynku od 15 września, a w Europie trzy dni później. W zestawie znajdzie się też kod do pobrania pełnej wersji Forza Motorsport 6, której premiera została przewidziana na 18 września w Europie.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

42 Shares
Share41
+11
Tweet