Wyczyśćcie pędzle. Kolejny pokaz Layers of Fears jest już bardzo blisko

Layers of Fears otrzyma prezentację na targach Gamescom
Newsy PC PS5 Xbox Series

Zapowiedziane niedawno Layers of Fear wygląda równie intrygująco, co tajemniczo. Wkrótce znów będzie nam dane zobaczyć grę w akcji.

Bloober Team ogłosiło, że nowy horror otrzyma pokaz na targach Gamescom, a konkretnie w trakcie segmentu Future Games Show. FGS odbędzie się już 24 sierpnia i poza LoF zaprezentuje graczom około 50 innych produkcji.

Zapiszcie sobie tę datę! Future Games Show powraca na tegoroczny Gamescom! Planujesz oglądać? Prawdziwy fan Layers of Fear nie powinien tego przegapić.

– czytamy we wpisie Bloober Team na Twitterze

W tej chwili nie jest do końca jasne, jaki materiał z nowej gry Bloober Team pojawi się na targach Gamescom. Możliwe, że będzie to kolejny zwiastun przypominający ten pokazany na Summer Game Fest 2022, ale niewykluczone, że ujrzymy coś innego.

Niedawno ujawniono, że Layers of Fears jest remake’iem dwóch odsłon serii oraz dodatku Inheritance, choć nie będzie to proste odświeżenie, a coś w rodzaju nowego wcielenia wspomnianych produkcji. Fani mają liczyć na rozbudowaną względem oryginalnych tytułów historię oraz nowości w rozgrywce,

Layers of Fears ma ukazać się na początku przyszłego roku, ale nie znamy jeszcze konkretnej daty premiery. Zagramy tylko na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie