Layers of Fear 2 i Costume Quest 2 za darmo w EGS. Za tydzień m.in. Blair Witch

0 komentarzy

Epic Games celebruje Halloween – z tej okazji w sklepie twórców Fortnite’a ruszyła wyprzedaż gier, a oprócz tego w najbliższym czasie wzbogacimy naszą bibliotekę o parę darmowych tytułów w klimatach święta z dyńką.

Od dzisiaj od godziny 17:00 Epicy rozdają Layers of Fear 2 i Costume Quest 2. Natomiast za tydzień otrzymamy kolejną dawkę strachu w postaci Blair Witch i Ghostbusters: The Video Game Remastered.

Layers of Fear 2 to horror psychologiczny z widokiem FPP. Wcielamy się w hollywoodzkiego aktora, który ma odegrać główną rolę w filmie kręconym na pokładzie ponurego okrętu. Podczas eksploracji miejsca poznajemy swoją mroczną przeszłość. Chętnych na grę o zabarwieniu psychopatycznym odsyłamy tutaj.

Z kolei Costume Quest 2 to barwny indyk fabularny z systemem walki turowej, w którym uczestniczymy w halloweenowym wieczorze. Mamy za zadanie stawić czoła wrogowi, który usiłuje zaszkodzić imprezie. Grę znajdziecie pod tym adresem.

Jeśli chodzi o wyprzedaż w EGS, to szczegóły znajdziecie pod tym adresem. Warto też wspomnieć, że przez nadchodzący weekend możemy wypróbować bezpłatnie Fallouta 76 i Europę Universalis IV. Piszemy o tym tutaj.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się