Baby Yoda, Maczeta, Luke Skywalker i inni. Oto finałowy plakat Księgi Boby Fetta

Fennec Shand i Boba Fett w serialu Księga Boby Fetta
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Księga Boby Fetta, a przynajmniej jej 1. sezon, ma się powoli ku końcowi. Z tej okazji Disney+ zaprezentował plakat z bohaterami.

Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o zwiastunach przedpremierowych, a dziś już szykujemy się do zakończenia sezonu. Siódmy, a zarazem ostatni odcinek, pojawił się na Disney+ dzisiaj. Z tej okazji platforma udostępniła plakat ze wszystkimi ważnymi bohaterami pierwszej odsłony. Tak, Maczeta też się tu znalazł. Zobaczcie sami:

Serial opowiada historię tytułowego bohatera, dawnego łowcy nagród, który postanawia osiąść na Tattooine i przejąć tam władzę po śmierci Jabby. Towarzyszy mu wierna najemniczka, Fennec Shand. Podobnie jak we wcześniejszych produkcjach Star Wars, w postaci wcielili się odpowiednio: Temuera Morrison oraz Ming-Na Wen. Oprócz nich w serialu pojawili się m.in. Jennifer Beals, Rosario Dawson, Mark Hamill, a także Danny Trejo w krótkim, acz pamiętnym cameo.

Jak na razie nie wiadomo, czy Księga Boby Fetta powróci na kolejny sezon. Serial spotkał się z mieszanymi recenzjami, co może być niestety decydującym kryterium.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie