Kryptonim Polska na oficjalnym zwiastunie. Romeo i Julia z narodowcami w tle

Kryptonim Polska na pełnym zwiastunie. Nietypowa historia miłosna
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Nadchodząca polska komedia Kryptonim Polska otrzymała właśnie oficjalny zwiastun. Premiera tytułu już niebawem.

Trwa kampania promocyjna filmu Kryptonim Polska. Produkcja przedstawia znaną skądinąd historię, lecz w nieco innych warunkach; oto Romeo jest narodowcem, a Julia – lewicową aktywistką. Mimo dzielących ich różnic wybucha między nimi uczucie, co doprowadzi do wielu nieprzewidzianych sytuacji.

Jak głosi oficjalny opis produkcji:

„Gdyby nie kontuzja, Staszek (Maciej Musiałowski) byłby dziś gwiazdą Ekstraklasy. Gdyby nie złamane serce, Pola (Magdalena Maścianica) nadal mieszkałaby w Warszawie. Gdyby nie przypadek, prawdopodobnie nigdy by się nie spotkali. I nie doszłoby do wydarzeń, o których będzie mówił cały kraj. Ale co się stało, to się nie odstanie i tak oto zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Bo on to miejscowy zadymiarz i narodowiec z grupy Romana (Borys Szyc). Ona zaś – aktywistka i uosobienie wszystkiego z czym Staszek i jego radykalni kumple poprzysięgli walczyć. Czy ich miłość ma jakikolwiek szanse i sens? Trudno powiedzieć, jeszcze trudniej przewiedzieć, lecz to co zaczęła strzała amora, skończy się prawdziwą lawiną komicznych zajść, w których udział wezmą media, politycy, zagraniczni goście, jeden dziarski ksiądz i masa osób z totalnie różnych parafii”.

Oprócz wymienionych już aktorów na ekranach zaprezentują się m.in. Piotr Cyrwus, Cezary Pazura, Karol Bernacki, Mateusz Król i Karol Kadłubiec. Dla grającej główną rolę kobiecą Magdaleny Maścianicy film będzie debiutem na wielkim ekranie. Tytuł jest koprodukcją Orphan Studio i CANAL+ Polska; prace wsparł również Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Kryptonim Polska wejdzie do kin 2 września 2022 roku; tymczasem obiecany zwiastun znajdziecie poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia