Koronawirus krzyżuje plany premiery Resident Evil 3 Remake w pudełkach

Koronawirus krzyżuje plany premiery Resident Evil 3 Remake w pudełkach
Newsy PC PS4 XOne

Capcom wydaje komunikat dotyczący dystrybucji fizycznych wydań Resident Evil 3 Remake. Choć premiera nie zostaje przesunięta, musimy się liczyć z ewentualną trudnością ze znalezieniem pudełek na sklepowych półkach.

Premiera Resident Evil 3 Remake została zaplanowana na 3 kwietnia tego roku i nie martwcie się, nic się pod tym względem nie zmienia. Jeśli jednak będziecie chcieli nabyć pudełkowe wydanie gry, mogą być z tym pewne problemy.

Koronawirus szaleje i wygląda na to, że może zaszkodzić również T-virusowi z Resident Evil. Capcom obawia się, że ze względu na pandemię mogą pojawić się trudności związane z transportem pudełkowych wydań horroru po różnych krajach Europy. Deweloper wydał oświadczenie, w którym czytamy m.in.:

Ściśle przestrzegamy oficjalnych przepisów, ponieważ bezpieczeństwo naszych fanów, pracowników i partnerów jest dla nas priorytetem. W związku z tym prowadzimy bieżącą komunikację z naszymi lokalnymi partnerami dystrybucyjnymi i detalicznymi na każdym rynku, aby udostępniać kopie, gdy tylko pozwolą na to lokalne warunki importu.

Capcom zaleca, że zanim złożymy zamówienie na pudełkowego RE3, warto dopytać w konkretnym sklepie, czy posiada na stanie interesujące nas wydanie gry (standardowe lub kolekcjonerskie).

Dodajmy, że wiele sklepów posiada już w magazynach pudełeczka z Resident Evil 3 Remake, zatem nie jest tak, że zablokowanie jednego transportu oznacza całkowite pustki na półkach.

Capcom – oświadczenie w sprawie Resident Evil 3

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie