Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Koronawirus krzyżuje plany premiery Resident Evil 3 Remake w pudełkach

Capcom wydaje komunikat dotyczący dystrybucji fizycznych wydań Resident Evil 3 Remake. Choć premiera nie zostaje przesunięta, musimy się liczyć z ewentualną trudnością ze znalezieniem pudełek na sklepowych półkach.

Premiera Resident Evil 3 Remake została zaplanowana na 3 kwietnia tego roku i nie martwcie się, nic się pod tym względem nie zmienia. Jeśli jednak będziecie chcieli nabyć pudełkowe wydanie gry, mogą być z tym pewne problemy.

Koronawirus szaleje i wygląda na to, że może zaszkodzić również T-virusowi z Resident Evil. Capcom obawia się, że ze względu na pandemię mogą pojawić się trudności związane z transportem pudełkowych wydań horroru po różnych krajach Europy. Deweloper wydał oświadczenie, w którym czytamy m.in.:

Ściśle przestrzegamy oficjalnych przepisów, ponieważ bezpieczeństwo naszych fanów, pracowników i partnerów jest dla nas priorytetem. W związku z tym prowadzimy bieżącą komunikację z naszymi lokalnymi partnerami dystrybucyjnymi i detalicznymi na każdym rynku, aby udostępniać kopie, gdy tylko pozwolą na to lokalne warunki importu.

Capcom zaleca, że zanim złożymy zamówienie na pudełkowego RE3, warto dopytać w konkretnym sklepie, czy posiada na stanie interesujące nas wydanie gry (standardowe lub kolekcjonerskie).

Dodajmy, że wiele sklepów posiada już w magazynach pudełeczka z Resident Evil 3 Remake, zatem nie jest tak, że zablokowanie jednego transportu oznacza całkowite pustki na półkach.

Capcom – oświadczenie w sprawie Resident Evil 3
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%