Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Kontrowersyjna produkcja wylądowała na Nintendo Switch

Czy taka gra przyjmie się na konsoli Nintendo?

South Park: The Fractured But Whole jest już dostępne na Nintendo Switch. Stworzone, napisane i wyreżyserowane przez producentów South Park, Treya Parkera i Matta Stone’a oraz wyprodukowane przez Ubisoft San Francisco, South Park: The Fractured But Whole to bulwersująco nieprzyzwoita przygoda z udziałem superbohaterów, w którą gracze będą teraz mogli zagrać zawsze i wszędzie, na Nintendo Switch. South Park: The Fractured But Whole otrzymało kategorię wiekową PEGI 18 i jest dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 249,99 złotych.

Oprócz podstawowej wersji gry, dwa pierwsze dodatki, „Niebezpieczny holopokład” oraz „Od zmierzchu do Casa Bonita” będą dostępne do zakupu osobno lub w ramach przepustki sezonowej. Trzeci dodatek, „Dawać tu Cruncha” również pojawi się na Nintendo Switch, już latem.

W The Fractured But Whole, w South Park przestępczość wzrasta, a ulice nigdy nie były tak niebezpieczne. Gdy nad cichym miasteczkiem w Kolorado zachodzi słońce, budzi się przestępczy półświatek, a na ulicach zaczyna panować chaos. Miasteczko potrzebuje nowych bohaterów, którzy przybędą na pomoc. Eric Cartman wykorzystuje sytuację, aby ocalić miasto i tworzy najlepszą drużynę superbohaterów w historii – Szopa i przyjaciół. On sam, jako Szop, będzie ich liderem.

Źródło: Ubisoft

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%