KONKURS dla fanów Fortnite [AKTUALIZACJA – WYNIKI]! Okulary inspirowane grą mają już nowych właścicieli

konkurs Unofficial x Fortnite
Newsy

Vision Express rusza z konkursem dla fanów Fortnite w ramach kampanii #PLAYTHEFRAME! Do wygrania są wyjątkowe okulary Fortnite with Unofficial, czyli kolekcji inspirowanej postaciami z gry. Wybrany model przypadnie do gustu nie tylko graczom – to świetna propozycja dla każdego, kto chce wyglądać modnie i stylowo w każdych warunkach.

[AKTUALIZACJA – Konkurs zakończony – WYNIKI – 23 czerwca 2022 r.]

Konkurs dla fanów Fortnite został zakończony! Nasza redakcja wyłoniła dwójkę zwycięzców, jedną Gamerkę i jednego Gamera. Wybór nie był łatwy, a prac podesłaliście naprawdę sporo. Bardzo wszystkim dziękujemy w imieniu sponsora nagród Vision Express oraz naszym. Spisaliście się wspaniale! Poniżej znajdziecie zwycięskie prace konkursowe. Osoby, które wygrały, zostaną poinformowane o tym drogą mailową.

1. miejsce Gamerka:

jo########@wp.pl – Jo###a M#####z

Werdykt Redakcji:
Redakcja doceniła Joannę przede wszystkim za skilla. Sami wiemy, jak trudno jest zdobyć „headshota” w przypadku przeciwnika, który pędzi w samochodzie. Nie dość, że Joanna popisała się perfekcyjną celnością, to dodatkowo udało jej się złapać intrygująco wyglądającą postać za kierownicą.

1. miejsce Gamer:

ia#####@gmail.com – Re###

Werdykt Redakcji:
Revo zaskoczył nas swoją kreatywnością! Nie postawił na zwykły screen z gry, a uwaga… przeniósł Fortnite do naszego świata. Oto jak zwycięzca opisał swoją pracę konkursową. „Fortnite pokazał już w 5. sezonie, że w tej grze wszystko jest możliwe, między innymi przenoszenie między światami miejsc, rzeczy czy nawet osób. W świecie Fortnite elementem, który pozwala na przeskakiwanie między różnymi światami jest Punkt Zerowy – fizycznie zlokalizowany pod wyspą (mapą Fortnite). Wszystkie światy są połączone przez Punkt Zerowy w tym nasz, na którym żyjemy. A co, gdyby osoby, rzeczy czy też miejsca z Fortnite przeniosły się do nas lub na odwrót? Czy nasze życie stało by się prawdziwą grą Battle Royal?”. Na to pytanie naszego Czytelnika i jednocześnie zwycięzcy w konkursie, musicie już sobie sami odpowiedzieć 🙂

[POPRZEDNIA TREŚĆ]

Jak zdobyć te wyjątkowe okulary? Już śpieszymy z odpowiedzią. W Fortnite nie ma dwóch takich samych rozgrywek – i to właśnie na tej idei opiera się konkurs. Przed Tobą proste zadanie, z którym poradzisz sobie bez odrywania się od gry! Wystarczy być czujnym i mieć oko do nietypowych, oryginalnych akcji, a takie w battle royale zdarzają się przecież bardzo często.

Aby wyrównać szanse w konkursie, zamierzamy wybrać dwoje zwycięzców. Tak, dwoje – po jednej nagrodzie zgarną Gamer i Gamerka. Jako Planeta Gracza zrzeszamy również Graczki i świetnie zdajemy sobie sprawę, że stereotypy gamingowe kompletnie nie sprawdzają się w prawdziwym życiu. Tym samym chcemy dołączyć do nowoczesnej w swym podejściu marki Unofficial i wraz z nią przełamywać konwenanse – niezależnie od wszystkiego!

Zasady konkursu

Zadanie konkursowe jest proste. Prześlij do nas najoryginalniejszy autorski screen z gry Fortnite. Masz pełną dowolność – warunkiem jest jedynie kreatywne podejście do tematu. A wiemy, że nasi Czytelnicy są w tym doskonali! Pokaż, na jaki nietypowy moment natknąłeś lub natknęłaś się podczas rozgrywki – a okulary Unofficial x Fortnite mogą trafić do Twojej kolekcji.

Na oryginalne screeny z Fortnite czekamy pod adresem konkurs@planetagracza.pl. Maile ze screenami trzeba przesłać do 18 czerwca 2022 roku. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy najciekawszy screen nadesłany przez Gamerkę oraz drugi – autorstwa Gamera. O wynikach poinformujemy 30 czerwca.

Pełny regulamin konkursu znajduje się tutaj. Pamiętaj, że biorąc udział w naszym konkursie, akceptujesz jego postanowienia.

Nagrody

Do wygrania są wyjątkowe okulary z kolekcji Unofficial x Fortnite, dostępne na wyłączność jedynie w sieci Vision Express. Na nowych właścicieli czekają łącznie dwie pary. W kategorii Gamer: męskie okulary przeciwsłoneczne inspirowane Skórkiem Bananemw kategorii Gamerka: damskie okulary z filtrem światła niebieskiego inspirowane Królewskim Zwycięstwem.

Przy tworzeniu poszczególnych modeli marka Unofficial wzorowała się na postaciach oraz elementach występujących w Fortnite. Z tego względu mamy tu osiem oryginalnych projektów okularów przeciwsłonecznych nawiązujących do uwielbianych motywów. Ponadto w kolekcji znalazły się dwa modele z soczewkami wyposażonymi w filtr światła niebieskiego. W ten sposób możesz ochronić swoje oczy nawet podczas przedłużających się rozgrywek.

Kolekcja Unofficial x Fortnite

I tak do graczy i graczek wykazujących się największą kreatywnością przy swoich autorskich screenach trafi jeden z wymienionych wyżej modeli, inspirowany Skórkiem Bananem lub Królewskim Zwycięstwem. Pozostałe produkty z kolekcji zobaczysz poniżej:

Miauśniak – to jedna z najbardziej znanych postaci w Fortnite, której nie musimy przedstawiać! Jest tak charakterystyczny, że zainspirował markę Unofficial do stworzenia dwóch produktów: sportowych dużych oprawek z niebieskimi szkłami lustrzanymi oraz okularów w stylu panto z pomarańczowymi szkłami i pełnymi zausznikami.
Kevin Sześcian – wszechobecny element gry. W kolekcji reprezentują go oprawki z fioletowymi lustrzanymi szkłami w dwóch kształtach: wąskie prostokątne i okrągłe w stylu panto, z fioletowymi końcówkami zauszników.
Skórek Banan – ta słynna postać z gry stworzyła masywne pilotki z barwionymi żółto szkłami. Zresztą, nie musimy o tym pisać, wystarczy, że spojrzycie na te stylowe okulary.
Midas – legendarny skin Midasa mógł zainspirować do stworzenia tylko takich oprawek! Wyraziste, czarne pilotki. A szkła? Aż ociekają złotem…
Dowódczyni Drużyny Przytulanek – serca, całuski, misiolot – kolejną inspiracją stała się Dowódczyni Drużyny Przytulanek. Jak widać, bawi się kobiecymi oprawkami z gradalnymi różowymi szkłami.
Królewskie Zwycięstwo – wybitni strzelcy Fortnite wiedzą doskonale, czym jest Królewskie Zwycięstwo. To oczywiście element gry, który oznacza, że jesteś ostatnim bohaterem bitwy. Na tę serię składają się aż 3 różne pary: czarne prostokątne oprawki z niebieskimi szkłami i pełnymi zausznikami oraz dwie pary transparentnych oprawek uniseks ze szkłami z filtrem światła niebieskiego.

Fani Fortnite – czekamy na Wasze screeny!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie