Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Pokazano pięć okładek gier na PS5

Australijski sklep opublikował parę grafik, które przedstawiają pudełka do produkcji na PS5.

W lipcu pisaliśmy, że Sony opublikowało na oficjalnym blogu PlayStation concept art z okładką Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – było to pierwsze pudełko do gry na PS5, jakie mieliśmy okazję zobaczyć. Później twórcy Godfall pokazali grafikę z ich produkcją. Teraz w internecie fruwają wizualizacje okładek pięciu kolejnych gier.

Grafiki ukazują next-genowe Assassin’s Creed Valhalla, Far Cry 6, Watch Dogs: Legion, Planet Coaster: Console Edition i Overcooked! All You Can Eat. Okładki nie różnią się wiele od tych, jakie ma obecna generacja – zasadniczą zmianą jest kolor paska na górze (w okładkach na PS5 będzie on biały, a nie tak jak obecnie, niebieski).

PS5 zadebiutuje w okresie świątecznym 2020. Nie jest jeszcze znana konkretna data debiutu systemu ani jego dokładna cena.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się