Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Kojima Productions szykuje się do zapowiedzi. Death Stranding 2 nadchodzi?

Studio Kojima Productions opublikowało zajawkę nadchodzącego wydarzenia. Wygląda na to, że słynny Hideo szykuje większą zapowiedź.

To już pięć lat, odkąd Hideo Kojima uniezależnił się od niesławnego Konami i zaczął tworzyć gry z własnym zespołem. W tym czasie otrzymaliśmy świetne Death Stranding, które zostało naprawdę ciepło przyjęte przez graczy i recenzentów na całym świecie.

Wygląda na to, że Kojima Productions szykuje się do uczczenia swojego pięciolecia w wyjątkowy sposób. Na Twitterze studia pojawiło się zaproszenie na jutrzejsze wydarzenie, na którym mają pojawić się ekscytujące nowiny. Event rozpocznie się o 6:00 czasu polskiego.

Najprawdopodobniej doczekamy się zapowiedzi lub ujawnienia nowego projektu od Kojimy. Death Stranding jest już właściwie kompletną produkcją, port na PC nie ma żadnych problemów z działaniem, więc przyszła pora na ogłoszenie czegoś świeżego.

Możemy być pewni, że nowa gra Kojima Productions już powstaje. Sugerował to sam Hideo, jak i jego współpracownicy. Wiele wskazuje na to, że nową produkcją słynnego dewelopera będzie Death Stranding 2, jednak niewykluczone, że będzie to zupełnie inny projekt.

Fani spekulowali, jakoby Kojima miał otrzymać propozycje pracy nad nową odsłoną Silent Hill, jednak są to tylko plotki, które powstały wskutek niepotwierdzonych jeszcze przecieków. Dodatkowo Hideo może szykować zupełnie nową markę i wrócić do Death Stranding dopiero za kilka lat.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się