Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Kojima Productions świętuje pięciolecie. Niestety, bez zapowiedzi nowej gry

Kojima Productions podziękowało graczom za wsparcie przez ostatnie lata działania studia. Niestety, tym razem obyło się bez zapowiedzi nowej gry.

Studio Hideo Kojimy zapowiedziało wczoraj, że poznamy dziś kilka interesujących nowości. Gracze spekulowali, że być może doczekamy się ujawnienia nowego projektu studia lub aktualizacji Death Stranding na PlayStation 5. Niestety, tak się nie stało.

Mimo to, fani studia powinni być zadowoleni. Kojima osobiście podziękował graczom za wsparcie, a jego słowa zwieńczył krótki montaż prezentujący współpracowników dewelopera. Możemy zauważyć na nim kilka znajomych twarzy.

Dodatkowo studio przygotowało kilka innych niespodzianek dla fanów. Chętni gracze mogą zaopatrzyć się w tapetę z motywem przewodnim studia, która upiększy ich pulpit. Mały gest, a cieszy.

Dodatkowo artysta współpracujący z Kojimą – Yoji Shinkawa – odpowiedział na parę pytań odnośnie maskotki studia i zdradził kilka zakulisowych ciekawostek. Wyjaśniono między innymi skąd wziął się pomysł na Ludensa.

Ostatnimi elementami programu było pochwalenie się zdobytymi dotychczas przez studio nagrodami, a także rzut nowych ubrań i gadżetów sygnowanych logo Kojima Productions oraz Death Stranding. Najwięksi fani japońskich deweloperów powinni rzucić na nie okiem. Niektóre wzory są naprawdę śliczne.

Choć wiele osób liczyło na zapowiedź nowej gry od studia, to wciąż całość wyszła naprawdę sympatycznie. Studio Kojimy cieszy się bardzo dobrą reputacją, więc nieco dłuższe oczekiwanie na prezentację nowego projektu raczej nie powinno sprawić problemu największym fanom słynnego Hideo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się