Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Knights of the Old Republic Remake – petycja graczy

Gracze domagają się odświeżenia Knights of the Old Republic. W sieci pojawiła się petycja, którą podpisało już kilka tysięcy osób.

Od premiery kultowego KotOR minęło już dobre 17 lat. Kultowa produkcja RPG zbliża się nieubłaganie do dnia swoich dwudziestych urodzin, a fani zaczynają spekulować na temat jej ewentualnego odnowienia.

Co ciekawe, możliwe, że EA Games zajmuje się ostatnio produkcją kilku remasterów, których zapowiedzi możemy ujrzeć już niebawem. Jeśli firma zdecyduje się na dalsze przywracanie do życia swoich klasyków, to kto wie, może i Knight of the Old Republic doczeka się nowego wcielenia?

Mimo to fani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyli petycję, pod którą podpisało się już ponad 5 tysięcy użytkowników. Gracze proszą w niej o rozważenie przez EA stworzenia KotOR Remake. Choć raczej nie będzie miała ona większego wpływu na decyzję firmy, to wciąż istnieje cień szansy na powstanie projektu.

Wypuszczenie gry osadzonej w czasach Starej Republiki zgrywałoby się z powstającym już filmem, który ma rozgrywać się w tym okresie. Jeśli nie odświeżony KotOR, to być może zobaczymy trzecią odsłonę serii, albo zupełnie nową grę osadzoną w znanych graczom realiach?

Jeśli chcielibyście podpisać rzeczoną petycję, to możecie zrobić to w tym miejscu.

Knights of the Old Republic zostało opracowane przez Bioware i wydane w 2003 roku. Produkcja zebrała szereg nagród, w tym za grę roku na gali GDCA. O jej odświeżeniu słyszy się już od dłuższego czasu, choć nie doczekaliśmy się jak do tej pory żadnych konkretnych informacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się