Sympatyczny co-op z rycerzami za darmo, ale tylko przez momencik

Knightfall mapka kraina drzewka
Newsy PC

Gra kooperacyjna Knightfall: A Daring Journey jest obecnie dostępna bezpłatnie na Steamie. Ale jeszcze tylko przez chwilę.

Knightfall: A Daring Journey zadebiutowało wczoraj na Steamie. Chcąc spopularyzować swoje dzieło, studio Landfall jeszcze przez moment rozdaje je za darmo. Na odebranie produkcji bez opłat mamy tylko dwie godziny – oferta jest aktualna do dzisiaj (2.04) godziny 18:00. Wchodzimy na stronę tytułu na Steamie i klikamy zielony przycisk Dodaj do konta.

Po wskazanym czasie gra wróci do swojej normalnej ceny, choć będzie kosztować niewiele, bo 21,99 złotych.

W Knightfall maksymalnie 20 graczy w dwuosobowych zespołach ma za zadanie udać się do zamku i zdobyć różę, zanim zrobią to inni. Tytuł powstał dość szybko, bo w niewiele ponad miesiąc. Jego cechą charakterystyczną jest miła dla oka oprawa wideo. Zresztą zobaczcie sami na poniższym trailerze. Trochę konik się tam rozkracza, ale chyba tak ma być.

Przy okazji warto wspomnieć o darmoszkach, które w tym tygodniu oferuje Epic Games Store. Od 31 marca do 7 kwietnia za pośrednictwem sklepu twórców Fortnite’a odbierzecie dwie gry: City of Brass i Total War: Warhammer.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij: