Kto powstrzyma się od seksu w nowym wielkim RPG, dostanie nagrodę

O które osiągnięcie powalczycie?

Serie gier pokroju Wiedźmina czy Mass Effect przyzwyczaiły graczy do golizny, romansów i chędożenia. Seks będzie obecny również w nadchodzącym Kingdom Come: Deliverance i co ciekawe, jeśli zachowamy wstrzemięźliwość, czeka nas nagroda w postaci specjalnego osiągnięcia Virgin.

Jak wynika z listy osiągnięć z Kingdom Come: Deliverance, pucharek Virgin czeka na graczy, którzy pozostaną w celibacie i ukończą całą grę jako dziewica. Ciekawe, czy będzie to proste zadanie, czy jednak piękne panie będą nas kusiły swoimi kształtami. Dla takich osób przygotowano inne osiągnięcia – Casanova oraz McLovin. Zdobędziemy je za zaloty do pewnych dam. Ciekawe natomiast, co kryje się pod osiągnięciem Bad Trip, które zdobywamy za taniec z diabłem. Pełną listę pucharków znajdziecie w tym miejscu.

Szykujecie się na premierę Kingdom Come: Deliverance? Tytuł zawita na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w tym miesiącu – 13 lutego.

Odpalając Kingdom Come: Deliverance wcielimy się w Henryka, syna kowala. Wciągnięty siłą w brutalną wojnę domową, obserwujesz bezradnie, jak najeźdźcy niszczą twoją wieś i zabijają twych przyjaciół oraz rodzinę. Ledwo uszedłszy z życiem, bierzesz miecz, by wziąć odwet.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.