Premiera Kingdom Come: Deliverance z zachęcającym zwiastunem

0 komentarzy

Na taką grę wszyscy czekali? Oto zwiastun premierowy oraz długi gameplay.

Już jutro 13 lutego będzie miała miejsce premiera Kingdom Come: Deliverance. Produkcja na którą czekają fani RPG, może przynieść powiew świeżości w popularnym gatunku.

Dziś możemy zobaczyć zwiastun premierowy gry, który w interesujący sposób pokazuje najważniejsze motywy fabuły. Poznajemy głównego bohatera i przy okazji możemy przyjrzeć się oprawie graficznej.

Kingdom Come: Deliverance wymagania sprzętowe na PC


Premiera Kingdom Come: Deliverance może zaskoczyć z kilku względów. Po pierwsze, w przeciwieństwie do innych gier RPG tego rodzaju, w Kingdom Come: Deliverance nie zobaczymy smoków i magii. Twórcy stawiają na wierne odwzorowanie średniowiecznego świata. Ponadto nie tylko podejście do tworzenia świata ma być realistyczne. Studio producenckie mocno stawia na wierne odwzorowanie walki. Zerknijcie na materiał wideo z rozgrywki zaraz pod zwiastunem. Jest on dość spory, ale dobrze oddaje klimat gry.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się